𝐏𝐨𝐳𝐧𝐚𝐥𝐢𝐬́𝐦𝐲 𝐥𝐚𝐮𝐫𝐞𝐚𝐭𝐨́𝐰 𝐗𝐗𝐗𝐈 𝐆𝐚𝐥𝐢 „𝐌ł𝐨𝐝𝐳𝐢 𝐍𝐢𝐞𝐩𝐫𝐳𝐞𝐜𝐢𝐞̨𝐭𝐧𝐢”
W Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyła się tradycyjna Gala „Młodzi Nieprzeciętni”.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Prezydent Miasta Mielca Radosław Swół wraz z zastępcą Tomaszem Leyko, Radni Rady Miejskiej w Mielcu z Przewodniczącym Komisji Kultury i Oświaty Markiem Zalotyńskim na czele, sponsorzy wydarzenia, dyrektorzy szkół, nauczyciele, uczniowie wraz z rodzicami oraz pozostali zaproszeni goście.
𝐏𝐨𝐝𝐜𝐳𝐚𝐬 𝐰𝐲𝐝𝐚𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐧𝐚𝐠𝐫𝐨𝐝𝐳𝐨𝐧𝐨:
- 97 uczniów wyróżnionych tytułem Młody Nieprzeciętny
- 11 najlepszych uczniów ze szkół prowadzonych przez Gminę Miejską Mielec
- 61 nauczycieli uhonorowanych tytułem Nieprzeciętny Nauczyciel
Radosław Swół - Prezydent Miasta Mielca wręczył także statuetki 𝐍𝐢𝐞𝐩𝐫𝐳𝐞𝐜𝐢𝐞̨𝐭𝐧𝐚 𝐒𝐳𝐤𝐨ł𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟔, które otrzymały:
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki,
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego,
- Szkoła Podstawowa nr 12 im. Henryka Sienkiewicza.
Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie
https://www.mielec.pl/znamy-laureatow-xxxi-gali-mlodzi.../
Gala „Młodzi Nieprzeciętni” była nie tylko okazją do wyróżnienia uczniów i nauczycieli, ale także do wspólnego świętowania sukcesów edukacyjnych mieleckiej młodzieży i grona pedagogicznego.
