Szkoła Podstawowa nr 3 zajęła I miejsce w konkursie „Liga Odkrywców PCN”, organizowanym przez Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce.
Wygrana w grupie III przyniosła społeczności szkolnej nie tylko ogromną satysfakcję, ale również wyjątkowe nagrody. Szkoła otrzymała czek na kwotę 3 000 zł, która zostanie przeznaczona na dalszy rozwój młodych talentów.
Serdeczne gratulacje należą się wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do tego niecodziennego zwycięstwa! Ten sukces to dowód na to, że ciekawość świata zawsze się opłaca.

