5 kierowców, za prędkość, straciło prawa jazdy w powiecie dębickim
Tylko podczas minionego weekendu pięciu kierujących zostało zatrzymanych przez patrole dębickiej drogówki, za przekroczenie dozwolonej prędkości. Kierowcy stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na okres trzech miesięcy, zostali ukarani mandatami i punktami karnymi. Apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami.
11.05.2026 16:41