Wczoraj po godz. 10, na ul. Firleja w Radomyślu Wielkim, funkcjonariusze mieleckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego toyotą . 39-latek, mieszkaniec Wieliczki jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 103 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł, punktami karnymi i stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.
Kierowca toyoty pędził 103 km/h przez Radomyśl Wielki
Zapewnienie bezpieczeństwa i ograniczenie ilości wypadków, poprzez nadzór nad prędkością pojazdów na drodze, to jeden z głównych priorytetów mieleckiej Policji. Wczoraj policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 39-letniego kierowcę toyoty, który jechał przez Radomyśl Wielki z prędkością 103 km/h. Za rażące przekroczenie prędkości, mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące otrzymał wysoki mandat i punkty karne.
- Zbigniew Filar
- 17.03.2025 13:51
- Źródło: KPP MIELEC / podkom. Bernadetta Krawczyk
Data dodania:
17.03.2025 13:51
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na FACEBOOKU!
Najciekawsze
Przejdź do kategorii
AKTUALNOŚCI POWIAT MIELECKI MIELEC GMINA MIELEC BOROWA CZERMIN GAWŁUSZOWICE PADEW NARODOWA PRZECŁAW RADOMYŚL WIELKI TUSZÓW NARODOWY WADOWICE GÓRNE ALERT KANAŁY KULTURA BIZNES PORADY ZDROWIE POLITYKA LIFESTYLE ŻYCZENIA SPORT MOTORYZACJA KULINARIA MAŁOPOLSKA PODKARPACIE KRAJ ŚWIAT PROGRAMY RAPORT REGIONU ZDROWIE NA CO DZIEŃ ŚWIAT ROŚLIN HUBERTA LAMAŃSKIEGO POGADANKA POROZMAWIAJMY O BIZNESIE
Reklama
Najnowsze
Przejdź do kategorii
AKTUALNOŚCI POWIAT MIELECKI MIELEC GMINA MIELEC BOROWA CZERMIN GAWŁUSZOWICE PADEW NARODOWA PRZECŁAW RADOMYŚL WIELKI TUSZÓW NARODOWY WADOWICE GÓRNE ALERT KANAŁY KULTURA BIZNES PORADY ZDROWIE POLITYKA LIFESTYLE ŻYCZENIA SPORT MOTORYZACJA KULINARIA MAŁOPOLSKA PODKARPACIE KRAJ ŚWIAT PROGRAMY RAPORT REGIONU ZDROWIE NA CO DZIEŃ ŚWIAT ROŚLIN HUBERTA LAMAŃSKIEGO POGADANKA POROZMAWIAJMY O BIZNESIE
Reklama
Temperatura: 33°C Miasto: Mielec
Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 5 km/h
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS
WIADOMOŚĆ Z MIELEC.TV
Reklama
Reklama

