Operator koparki wykopał pocisk artyleryjski
Operator koparki, podczas wykonywania prac ziemnych na terenie budowy w Mielcu, przy ul. Wojsławskiej, wykopał niewybuch. O znalezisku powiadomił dyżurnego mieleckiej komendy. Funkcjonariusze przeprowadzili rozpoznanie minersko-pirotechniczne, zabezpieczyli miejsce znalezienia niewybuchu do czasu przyjazdu saperów.
26.01.2024 14:10