Policjanci przejęli ponad 13 kilogramów narkotyków
Przejęcie znacznej ilości marihuany i kokainy, to efekt wspólnej pracy policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, funkcjonariuszy z Zarządu w Rzeszowie CBŚP, funkcjonariuszy Podkarpackiego i Lubuskiego Urzędu Celno - Skarbowego oraz Prokuratury Podkarpackiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Rzeszowie. Dzięki pracy śledczych do obrotu nie trafiło ponad 13 kilogramów narkotyków o czarnorynkowej wartości ponad 1 miliona złotych. Wobec podejrzanych sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
08.04.2025 10:59